راهنمای درج آگهی

برای اینکه بتوانید در سایت آگهی و نیازمندی های خوزستان آگهی بدهید و از مزایای بیشمار عضویت در سایت از جمله ثبت انواع اگهی رایگان و ویژه، استفاده نمایید، ابتدا می بایست در سایت عضو شوید.

عضویت در سایت

(کمتر از یک دقیقه)چگونگی ثبت آگهی

برای ثبت هر نوع آگهی بایست ابتدا در سایت ثبت نام نمایید و پس از ورود به محیط كاربری از منوی بالا با كلیك روی گزینه ایجاد آگهی جدید، در صفحه جدید آگهی خود را ثبت نمایید. آگهی های ثبت شده بعد از تایید مدیریت سایت فعال می شوند.
توجه 1: آگهی های شما پس از ثبت و یا ویرایش در قسمت آگهی های غیر فعال مشاهده خواهند شد و پس از تایید مدیریت به قسمت آگهی های فعال منتقل می شوند.
توجه 2: تغییرات حاصل از ویرایش آگهی ها حداکثر 24 ساعت پس از تایید دوباره آگهی اعمال خواهد شد، لذا اگر بعد از این مدت تغییرات حاصل نشد با ما تماس بگیرید.

 

چگونگی ویرایش آگهی

برای ویرایش متن و یا دیگر مشخصات آگهی خود، پس از ورود به محیط كاربری بایست از منوی بالا صفحه، بر روی گزینه لیست آگهی ها كلیك كرده و در صفحه لیست آگهی ها، بر روی لینک ویرایش برای آگهی مورد نظر کلیک کنید و مشخصات یا متن آگهی را تغییر دهید. آگهی های ویرایش شده تا زمان تایید مجدد توسط مدیریت سایت غیر فعال شده و پس از تایید مدیریت دوباره فعال می­ شوند.

چگونگی تمدید آگهی

برای تمدید آگهی خود پس از ورود به محیط كاربری بایست از منوی بالا صفحه، بر روی گزینه لیست آگهی ها كلیك كرده و در صفحه لیست آگهی ها، بر روی لینک ویرایش برای آگهی مورد نظر کلیک کنید و مهلت اعتبار آنرا افزایش دهید. آگهی های ویرایش شده تا زمان تایید مجدد توسط مدیریت سایت غیر فعال شده و پس از تایید مدیریت دوباره فعال می­شوند

چگونگی ثبت آگهی ویژه

ثبت آگهی ویژه هیچ تفاوتی با آگهی های رایگان ندارد. تنها نكته كلیدی اینكه برای ثبت هر نوع آگهی ویژه می بایست ابتدا حساب كاربری شما اعتبار كافی را داشته باشد و بعد از آن اقدام به درج آگهی نمایید، چون هیچ یك از آگهی های ویژه بدون اعتبار در سایت تایید نخواهد شد. برای اضافه كردن اعتبار به حساب خود می توانید از پرداخت الكترونیك (اینترنتی) و یا واریز به حساب و یا كارت های عضو شتاب سایت ستفاده كنید.

با توجه به اینكه درج آگهی در سایت رایگان می باشد، اكثر بازدیدكنندگان اعتماد بیشتری به آگهی‌های ویژه می كنند. 
درج آگهی ویژه به معنای آن است كه آگهی دهنده از خدمات و كالای خود اطمینان كافی دارد و برای جلب نظر بازدیدكنندگان و مشتریان واقعی حاضر به پرداخت وجه آگهی خود شده است.
علاوه بر این موضوع، آگهی‌های ویژه همانطور كه در بخش مربوطه توضیح داده شده است، در صفحه اول سایت، گروه اصلی و زیرگروه مربوطه به مدت مشخص شده،نمایش داده می‌شود و شانس دیده شدن آن بسیار بالاتر خواهد بود.

توصیه ها

پس از عضویت در سایت و قبل از ثبت آگهی، برای اینکه آگهی‌های شما در سایت مورد توجه بازدیدكنندگان قرار گیرد و از این طریق بتوانید مشتریان و مخاطبین واقعی خود را پیدا كنید، توصیه هایی را به صورت خلاصه برای شما جمع آوری كرده ایم. امیدواریم راهنمای خوبی برای شما باشد.

 

عنوان آگهی را مناسب متن آن انتخاب كنید

عناوین زیر هیچ كمكی به خواننده نخواهد كرد و احتمالا روی آگهی شما كلیك نمی‌شود


 عناوین نامناسب

- بهترین فرصت | فرصت طلایی | استفاده كنید
- جالب توجه | بسیار زیبا | قابل توجه
- فروش | فروش فوری | خرید | خریدار
- زیر قیمت | قیمت مناسب | ارزان قیمت
- انجام پروژه | انجام كار
- استخدام | كاریابی | آماده به كار
- بازاریابی | نمایندگی |

همانطور كه مشاهده می‌كنید، عناوین بالا بسیار كلی بوده و آگهی می‌تواند شامل همه چیز باشد، بنابراین خواننده وقت خود را صرف كلیك كردن روی عنوانی كه نمی داند متن آن چیست، نخواهد كرد.


عناوین مناسب

- فروش آپارتمان 68 متری در پاسداران
- خریدار رنوی قسطی با 1 میلیون پیش
- استخدام مترجم زبان انگلیسی با 3 سال سابقه
- مشاوره پروژه برق صنعتی
- خرید ضایعات آهنی 100 تن به بال
- لیسانس فیزیك با 3 سال سابقه، جویای كار
این عناونین یا عناوین مشابه به آن، اطلاعات نسبتا كاملی در اختیار بیننده قرار می‌دهد و مخاطب برای كسب اطلاعات دقیقتر روی آن كلیك می‌كند. بنابراین توصیه اصلی اینست كه از عناوین شعارگونه و یا نامشخص خودداری فرمایید.


دقت در انتخاب گروه مرتبط

بورس كالا و خدمات زمانی ایجاد می‌شود كه یك دسته از كالا و یا خدمات مشخص در یك جای مشخص برای مشتری قابل دستیابی باشد. این محل می‌تواند فیزیكی باشد مثل بورس قطعات كامپیوتر بازار و یا مجازی باشد مثل گروه‌های معرفی شده در سایت .
بنابراین شما با درج آگهی خود در گروه كاملا مرتبط با آگهی، شانس بهتری برای دیده شدن دارید. اگر كسی قصد خرید آپارتمان داشته باشد، مطمئنا به گروه خدمات ساختمانی مراجعه نخواهد كرد. تقریبا همه خریداران بالقوه آپارتمان، آگهی‌های قسمت املاك آپارتمان را انتخاب خواهند كرد.


متن و مشخصات آگهی

قبل از ثبت آگهی خود در سایت، یك بار آن را با صدای بلند برای خود و اطرافیانتان بخوانید. توجه كنید كه شما به عنوان بازدید كننده، و مشتری آیا همه اطلاعات مفید را بصورت خلاصه و دقیق دریافت كرده‌اید؟ 
سئوالات زیر را از خود بپرسید و پس از آنكه پاسخ را راضی كننده یافتید، آگهی خود را درج كنید.

- آیا خواندن آگهی روان و ساده است؟ 
از جملات طولانی و نامفهوم پرهیز كنید.
اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتیب مشخص ارائه كنید.
از ارائه جملات كلیشه‌ای خودداری كرده و ارزشی كه مشتری از ارتباط و استفاده از خدمات شما میبرد را ذكر كنید. به بیان دیگر عناصر اصلی كه موجب تفاوت عرضه خدمات و یا كالای شما با دیگران می‌شود و برای مشتری ارزش دارد را به صورت واقعی و خلاصه بیان كنید.
- آیا به كلیه سئوالات اساسی و اولیه پاسخ داده شده است؟
به عنوان مثال برای درج آگهی فروش آپارتمان، متراژ- قیمت – طبقه – تعداد اتاق خواب – موقعیت فیزیكی ( خیابان و محله ) – سن ساختمان – امكانات اولیه تلفن گاز شوفاژ و پاركینگ بسیار مهم است.
با ارائه اطلاعات اولیه، خواننده به سرعت تصمیم خود را می‌گیرد و شما در وقت خود برای پاسخگویی به مراجعین صرفه جویی زیادی خواهید كرد.
- آیا شیوه تماس با شما مشخص می باشد؟
درج شماره تلفن و آدرس در سایت ضرروی نیست. ولی شخص باید بداند با چه كسی و از چه طریقی ارتباط برقرار می‌كند. به هنگام ثبت نام درسایت نام دقیق و ایمیل خود را وارد می‌كنید كه به صورت پیش فرض زیر كلیه آگهی‌ها قرار می‌گیرد.
چنانچه لازم است از طریقی غیر از ایمیل با شما تماس گرفته شود، آنرا در متن آگهی ذكر كنید.
انتخاب دقیق تك تك كلمه های آگهی، برای جلب توجه بازدید كنندگان بسیار حساس است. توجه كنید كه بازدیدكنندگان شما بسیار باهوش هستند و قبل از آنكه به عناوین شعار گونه و تبلیغاتی توجه كنند، به اطلاعات مشخصی كه ارائه شده است توجه خواهند كرد. 
با توجه به حجم بالای آگهی در این سایت، بازدیدكنندگان فرصت مقایسه و انتخاب زیادی دارند. بنابراین هرگز از متن و عكس آگهی‌های دیگر كپی برداری نكنید. ارائه اطلاعات خلاصه و دقیق موجب جلب توجه مشتری خواهد شد. آگهی در اینترنت تفاوت عمده‌ای با تبلیغات تلوزیونی، رادیویی و روزنامه‌ای دارد. در این جا بازدیدكنندگان فرصت بیشتری برای بررسی دارند و مهمتر از هرچیزی برای آنها اطلاعات دقیق و خلاصه می باشد.


درج عكس

- در صورت انتخاب نكردن عكس ، سیستم به طور خودكار عكس پیش فرض را انتخاب خواهد كرد.
- یك تصویر بهتر از صدها نوشته منظور شما را می‌رساند - تصاویر را با دقت و كاملا مرتبط با متن آگهی انتخاب كنید
- از یك تصویر نمی‌توانید برای 2 آگهی استفاده كنید
- درج تصاویر عمومی مانند پرچم، منظره، پرتره، عكسهای غیر مرتبط و یا عكس چهره اشخاص مورد پذیرش قرار نمی‌گیرند.
- برای فروش لوازم و اموال مانند آپارتمان، اتومبیل، كامپیوتر، پوشاك و ... شخصا از آنها عكس دیجیتال تهیه كنید. ارسال عكسهایی كه منحصرا برای یك آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عكسهای آماده دارد. بطور مثال شخصی برای آگهی دارالترجمه خود، عكسی از تابلو و در ورودی تهیه كرده بود كه باعث جلب توجه بازدیدكنندگان شده بود


در صورت هرگونه سوال می توانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت سایت آگهی، اطلاع رسانی و نیازمندی های استان خوزستان