آموزش مدیریت زمان

fb tt

آموزش مدیریت زمان
مدیریت زمان یا به قول فرنگی ها ” Time Management ” فوت و فن ظریفی است که منجر به برنامه ریزی موثر زمانی در زندگی می شود. اگر چه راهی برای توقف زمان وجود ندارد ولی با مجموعه ای از ترفندها، تکنیک ها و مهارت ها می توان زمان بندی مناسب تری برای انجام امور محوله داشت.


پیشرفت تکنولوژی موجب اختراعات زیادی شده و بشر توانسته ناشناخته های زیادی را کشف کند. با وجود همه پیشرفت های بشری، هنوز راهی برای توقف زمان و یا بازگشت به گذشته پیدا نشده است. در حال حاضر ” زمان ” با ارزش ترین دارایی انسان است و باید حداکثر بهره برداری را از زمان داشته باشیم. بحران ” مدیریت زمان” و عدم استفاده مطلوب از زمان یک مشکل جهانی است و در همه جوامع، افراد با آن درگیر هستند. مهارت مدیریت زمان یکی از مهارت های اکتسابی است که منجر به بهبود سطح زندگی افراد می شود.با توجه به نقش پر رنگ زمان در زندگی لازم است تا جهت کسب مهارت های مدیریت زمان تلاش مضاعف انجام شود. اگر چه در ابتدا فرایند یادگیری مدیریت زمان به کندی انجام می شود ولی در آینده ای نزدیک می توان همه تکنیک های مهارت مدیریت زمان را فرا گرفت.

مشخصات آگهی:

نام آگهی دهنده: محسن دهقان
ایمیل:
تلفن:
موبایل: 09907712078
موقعیت: سراسر استان
آدرس:
قیمت (تومان): توافقی
لینک: ندارد
تاریخ ثبت آگهی: 1398/08/04 17:18
تاریخ انقضای آگهی: 1398/09/04 17:18
تاریخ بروز رسانی: 1398/08/04 17:18

خواهشمند است، در صورتیكه یک آگهی نظر شما را جلب كرده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده تماس بگیرید.
در كسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت كافی مبذول دارید، مدیریت سامانه آگهی، تبلیغات خوزستان از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوا و اعتبار آگهی‌ها معذور است.

بازدیدکنندگان محترم توجه داشته باشید که درج آگهی در سامانه آگهی خوز رایگان بوده و مسئولیت آن با آگهی دهنده می‌باشد.
درج هر گونه آگهی در سایت به معنای به رسمیت شناختن فعالیت، خدمات و هر موضوع دیگر درج شده در آگهی از طرف سایت نمی باشد.
لطفا قبل از انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در كسب اطمینان و اعتماد از آگهی دهنده دقت لازم را مبذول دارید.
خواهشمنیدم در صورت مشاهده هر گونه تخطی از مقررات در سامانه آگهی خوز، از لینک تماس با ما به مدیریت سامانه اطلاع دهید، تشکر.
کاربر گرامی ما را در حفظ و سلامتی و پویایی این سامانه با گزارش موارد خلاف قوانین یاری نمایید.